Otvorené výzvy

EIT Health RIS Academy 2022

Cieľom EIT Health RIS Academy je poskytnúť podnikateľom a inovátorom potrebné zručnosti, aby mohli priniesť na trh svoje nápady v oblasti zdravotnej starostlivosti.

RIS Academy je séria školení, ktoré pomáhajú rozvíjať kompetencie v kľúčových oblastiach pre rýchlejšie a efektívnejšie uvádzanie inovácií na trh. Počet miest je obmedzený, prihláste sa už dnes!

Deadline výzvy: 12. októbra 2022.

 

EIT Health RIS Innovation Call

Spojte sa so svojím EIT Health Hubom alebo partnerom a získajte až 75 000 EUR na svoj inovatívny projekt.

Prihláste sa teraz a pripojte sa k najväčšej európskej zdravotníckej inovačnej komunite.

Deadline výzvy: 12. októbra 2022.


Call for Business Creation for the Business Plan 2023-2025

Cieľom výzvy je poskytnúť živé laboratóriá a pilotné príležitosti startupom a scale-upom podporovaným v rámci programov.

Pre Business Plan 2023-2025, Business Creation špecificky hľadá opatrenia na pokračovanie a zlepšenie obsahu, formátov a realizácie svojich programov. Ak sa chcete zoznámiť so špecifickými požiadavkami výzvy a získať školenie o príprave a predložení vášho návrhu, môžete si pozrieť záznamy z informačných stretnutí

Deadline výzvy: 21. septembra 2022.


EIT Raw Materials Regional Innovation Competition

Rozšírte svoj startup, vyhrajte 6 000 EUR a spojte sa s európskymi inovátormi a podnikmi.

Ste startup s inováciou pre sektor surovín? Prihláste sa do Regional Innovation Competition 2022, aby ste sa dostali na nové trhy a spojili sa s celoeurópskym ekosystémom! Regional Innovation Competition je jednou z iniciatív EIT RawMaterials na vytváranie podnikov a je dedikovaná podpore startupov.

Deadline výzvy: 01. októbra 2022.

 

EIT Climate KIC

Ste podnikateľ v oblasti vodného hospodárstva a hľadáte financie na rozšírenie svojej inovácie?

Komunita EIT, Water Scarcity organizuje sériu živých interaktívnych školiacich kurzov s medzinárodnými odborníkmi. K dispozícii sú tri stretnutia, každé od 10:00 do 12:00 SEČ.

Deadline výzvy: 13., 22. a 27. septembra 2022.

Zdieľať článok