Startup Campus V4 Roadshow súťaž

Pozvánka na Startup Campus Roadshow V4, 28. októbra 2019 v Bratislave

Rovnako ako v minulých dvoch rokoch sa Regional Startup and Innovation Day (RSID) 2019 zameriava na krajiny V4. Tento rok sme boli ako partner v Slovenskej republike vybraní my. O čo vlastne ide?

Startup Campus je globálny program pre inovatívne spoločnosti, ktoré podporuje od fázy nápadu až po vstup na trh. S medzinárodným tímom a s rozsiahlou partnerskou sieťou poskytujú školenia a vzdelávanie, inkubáciu, alebo investičné služby v niekoľkých veľkých mestách sveta. Jednou z aktivít je aj Startup Campus V4 Roadshow.

Tohtoročný ročník je zameraný na HealthTech a MedTech startupy. Cieľom celej súťaže je podporiť inovátorov, ktorí účasťou v súťaži môžu získať nových business partnerov alebo investičné ponuky.

Pred samotným finále v Budapešti organizuje Startup Campus a traja partneri z krajín V4 „pitch“ súťaž v Bratislave, Prahe a Varšave. V každom meste porota vyhlási víťaza, ktorý automaticky získa postup do semifinále turnaja Get in the Ring V4, kde sa startupy „pobijú“ v ringu o hlavnú cenu a ktoré prebehne v Budapešti.

Slovenské kolo súťaže prebehne 28. októbra 2019 od 17.30 v Lab.Cafe na Námestí SNP 484/25 v Bratislave.

 

Chcete prihlásiť svoj startup?

Záujemcovia z radov startupov sa môžu prihlásiť tu: https://www.startupcampus.hu/v4-application

Prihlásiť sa je možné do 20. októbra. Z prihlášok sa potom vyberú štyri start-upy, ktoré sa o 8 dní neskôr stretnú v bratislavskom Lab.Cafe.

 

Chcete prísť ako hosť?

Pokiaľ máte záujem o startupy z oblastí MedTech a HealthTech, určite sa vám na tomto podujatí bude páčiť. Vstup zdarma (po registrácii) je samozrejmosťou.

Čakajú na vás 4 súťažné prezentácie a zaujímavá prednáška. Aké? To sa dozviete na facebookovej stránke tohto podujatia čoskoro: https://www.facebook.com/events/2455908581157605/?active_tab=about

Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť na zoznámenie sa so súťažnými tímami, investormi a medzinárodnou porotou. Na našom podujatí navyše neostanete hladní ani smädní.

Podujatie prebehne v angličtine.

UPOZORNENIE: Priestor má obmedzenú kapacitu. Pre zaistenie miesta sa prosím registrujte tu: https://www.eventbrite.com/e/startup-campus-v4-roadshow-bratislava-tickets-74794764153?aff=ebdssbeac

Zdieľať článok