Kariéra v CIVITTA

Dobrodružstvo

Ceníme si výnimočných ľudí, ktorí vyhľadávajú neobyčajné úlohy. Sme otvorení novým výzvam – „status quo“ nás nelimituje. V CIVITTE nikdy nie je nuda!

Intelektuálne výzvy

Keďže sa venujeme projektom v rôznych odvetviach, funkciách a lokáciach, veľkou časťou našej práce je kontinuálne vzdelávanie sa v teréne.

Organizácia bez hierarchie

Od prvého dňa v CIVITTE majú zamestnanci zodpovednosť a ich input je dôležitý. Na našom úspechu sa podieľa každý.

Flexibilita

Usilujeme sa o dosiahnutie rovnováhy medzi prácou a životom zamestnancov mimo práce. Preto vytvárame možnosti na kombinovanie štúdií, podnikateľských aktivít, koníčkov, športu a rodinného života.

Zábava

Príjemná pracovná atmosféra je zabezpečená spoločenskými udalosťami a stretnutiami mimo kancelárie ako aj pravidelnými celofiremnými „offsite“ stretnutiami v zahraničí.

Kto by sa k nám mal pridať?

Náš úspech spočíva v talentovanom a nadšenom tíme profesionálov, ktorí robia CIVITTU úžasným miestom na prácu.

Akým spôsobom pracujeme:

  • Medzinárodné tímy a projekty
  • Pracovné prostredie bez hierarchie
  • Projekty, ktoré majú vplyv a význam
  • Zameranie na rozvoj talentu a odbornú podporu
  • Jasné princípy odmeňovania a tréningové programy

Študenti & absolventi

Neustále hľadáme také mladé talenty z našich miestnych krajín, ktoré sa chcú vyvíjať po profesionálnej stránke tým, že budú pracovať na zmysluplných projektoch vo svojej domovskej krajine ako aj v medzinárodnom prostredí. Ak si študent alebo čerstvý absolvent, ponúkame rôzne formy stáže a pozície, kde sa nevyžadujú skúsenosti, a ktoré budú vyhovovať tvojim potrebám.

Prihlás sa teraz

Skúsení profesionáli

Úprimne veríme, že ktokoľvek sa môže stať konzultantom pre strategický manažment a využiť relevantné vedomosti na presadenie zmien v organizáciách a na to, aby ovplyvnil spoločnosť. Ak si konzultant so skúsenosťami alebo odborník v niektorom odvetví, ktorého poháňa túžba meniť a inovovať, u nás máme všetky kapacity a schopnosti na to, aby sme ti pomohli rásť a rozvíjať sa.

Prihlás sa teraz

Naše príbehy

2023-12-21
Inovačný toolkit: praktický...

Inovačný toolkit detailne predstavuje...

2023-11-14
Digivitality: Catalyzing Digital...

The healthcare industry is...

2023-11-13
Gymnazisti zo Zvolena vyhrali prvý...

V Banskej Bystrici sa uplynulý víkend...

Kariéra konzultanta v CIVITTA

Veríme, že náš úspech spočíva v talentovanom a zapálenom tíme profesionálov, ktoré robia CIVITTA skvelým miestom na prácu. Aktívne podporujeme aby naši spolupracovníci vyhľadávali dobrodružstvo vo všetkom, čo robia a pomáhame im dosiahnuť ich profesionálne a osobné ciele.

Associate Partner

Associate partner vedie niekoľko tímov, zodpovedá za business development a taktiež vo zvýšenej miere mentoruje svojich kolegov.

Senior Analytik / Senior Konzultant

Senior analytici a konzultanti úzko spolupracujú s internými tímami klientov a majú na starosti jednotlivé časti projektov, ako napríklad vypracovanie operačných analýz, prieskum trhu, či vypracovanie finančného modelu.

Junior Analytik / Junior Kunzultant

Juniori podporujú tím výskumom trhu, analýzou a zberom dát, návrhom nápadov a inými dennými úlohami.

Partner

Partner je intelektuálnym lídrom s bohatými skúsenosťami a expertízou zo špecifického odvetvia a s vlastným portfóliom klientov.

Projektový manažér / Team-líder

Projektový manažér má zodpovednosť za celý projekt a zabezpečuje jeho včasné dodanie v medziach rozpočtu a vysokú kvalitu.

Analytik / Konzultant

Analytici a konzultanti vykonávajú sofistikovanejšie úlohy, akými sú napríklad analýza a vizualizácia dát, formulácia a testovanie hypoté a ďalšie.

Hľadáš nové profesijné príležitosti?

Prihlás sa a začni budovať svoju kariéru v CIVITTE, získaj medzinárodné skúsenosti a môžeš ovplyvniť spoločnosť. Po vyplnení prihlášky ju náš tím posúdi a skontaktuje sa s tebou. Ak máš akékoľvek otázky ohľadne prihlášky, pošli email na [email protected]

Vyplň prihlášku

*Povinné polia

Úroveň skúseností*
Preferovaná lokalita*
Príloha nesmie byť väčšia ako 2MB

Tvoja prihláška bola úspešne odoslaná